Новини та події
16 Кві 2014, 16:40

Юлія Тимошенко: бригади оборони формуватимуться з військових та резервістів

 
_apx8931.jpgКандидат в президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що бригади територіальної оборони, які зараз створюються у Харківській та Запорізькій областях, формуватимуться зі складу фахових колишніх військових.

"До створення бригад територіальної оборони будуть залучатися лише військові, в тому числі працівники спецслужб України, які зараз знаходяться в резерві, які мають великий досвід роботи в оборонних структурах, які брали участь в бойових діях, які готові сьогодні до фахового використання зброї", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Києві.

Лідер партії "Батьківщина" наголосила, що ці формування будуть координувати свою роботу з Міністерством оборони України. "З громадським рухом це нічого спільного немає. Це практично будуть самоврядні і самоорганізовані структурні підрозділи Міністерства оборони України", - наголосила вона.

За її словами, на відміну від Національної гвардії, Рух опору створюється тимчасово у зв'язку з військовою загрозою територіальної цілісності України. "Як тільки ця загроза зникне, після того Рух опору буде розпущений і займатиметься мирними справами", - зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" вкотре закликала відповідальних політиків і кандидатів у президенти долучитися до цієї роботи та відмовитися від традиційної для мирного часу агітаційної кампанії з концертами. "Розвішані по всій Україні біг-борди викликають зараз у людей лише обурення. Сьогодні вести традиційну піарщину під час виборчої кампанії, на мій погляд, аморально", - переконана вона.

Юлія Тимошенко повідомила, що сьогодні генеральний штаб Руху національного опору на своєму першому засіданні планує затвердити свою структуру, кандидатури командирів двох бригад територіальної оборони, ухвалити план дій щодо мобілізації, навчання та інших заходів. Лідер партії "Батьківщина" підкреслила, що всі структурні підрозділи Руху опору координуватимуть свою роботу з Міністерством оборони, МВС, СБУ та Радою національної безпеки та оборони України. "Це буде єдина неподільна система, яка не передбачає ніяких неузгоджених хаотичних рухів", - підкреслила вона.

"Те, що зараз вже зроблено в Криму, те, що зараз відбувається в Донецькій та Луганській областях, це не всі плани Путіна. Є великий ризик, що Путін планує захопити всю Україну. Коли ми зараз бачимо, як працює Міністерство оборони, МВС, СБУ, ми зобов'язані зробити так, щоб кожен громадянин України, який готовий захищати свою землю, мав можливість організовано в єдиній системі координації долучитися до захисту своєї землі", - заявила Юлія Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: