Новини та події
16 Кві 2014, 16:45

Юлія Тимошенко: до розбудови держави потрібно залучати ІТ-сектор

 
tymoshenko-it.jpgКандидат в президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко наголошує на необхідності активнішого залучення найбільш прогресивного в країні ІТ-сектору до розбудови держави та створення цифрової економіки.

"Ви – рушійна сила реформування країни та її подальшого економічного розвитку", - сказала Юлія Тимошенко на зустрічі з представниками провідних українських ІТ-компаній.

Лідер партії "Батьківщина" першою серед всіх учасників виборчої кампанії ініціювала таку зустріч, що відбулася 15 квітня у арт-кафе "Часопис". При цьому Юлія Тимошенко підкреслила, що метою цього спілкування було вивчення досвіду, порад та рекомендацій ІТ-компаній у розробці плану подальшого розвитку держави та створення електронного уряду.

"У сучасному світі інформаційні технології перестали бути лише індустрією чи галуззю економіки. ІТ – це повітря сучасних найбільш розвинених економік. Їх вплив всеохоплюючий і всебічний: енергозбереження та революційні методи лікування, якісна та доступна освіта, ефективні виробничі процеси, технології адміністрування та управління людськими ресурсами, індустрія розваг, зв'язок, фінанси тощо. Всі ці сфери соціального життя та економіки стрімко віртуалізуються у всьому світі, набуваючи цифровий формат", - переконана Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" також подякувала представникам ІТ-галузі за їх активну громадянську позицію під час революції гідності, завдяки якій вона вийшла на волю.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: