Новини та події
18 Кві 2014, 10:32

Юлія Тимошенко: ЄС застосує санкції проти Росії у разі продовження війни з Україною (відео)

 
_apx9198.jpgКандидат в президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що світ та Україна очікують на виконання Російською Федерацією домовленостей, досягнутих під час Женевської конференції щодо врегулювання ситуації в Україні.

"Ми всі сподіваємося, що Російська Федерація виконає ті домовленості, які досягнуті в Женеві, а саме розблокує адміністративні приміщення Донецької і Луганської областей та виведе з території України свої війська, які зараз діють як терористи", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні після зустрічі з головою комітету Європарламенту із закордонних справ Елмаром Броком.

За її словами, світ сьогодні єдиний в захисті України від російської агресії. "Я почула дуже важливу відповідь для України. Елмар Брок сказав, що якщо не буде припинено агресію, не будуть розблоковані приміщення і не будуть виведені війська Росії з території Донецької області та власне і з інших областей, де вони можуть перебувати, то в четвер збирається саміт лідерів Європейського Союзу для того, щоб прийняти рішення про введення санкцій третього рівня проти Російської Федерації. Саме для того, щоб припинити військові дії Росії на території східних та південних областей України", - наголосила Юлія Тимошенко.


ЄС застосує санкції проти Росії у разі продовження війни

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: