Новини та події
19 Кві 2014, 16:59

Юлія Тимошенко: сприймаю всі конструктивні пропозиції щодо системних реформ

 
_apm9410.jpgКандидат в президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко висловила солідарність з Юрієм Луценком, лідером руху "Третя українська республіка", який заявив про необхідність зміни формату суспільної дискусії в рамках проведення президентських виборів.

"Я абсолютно згодна із такою позицією та готова всіляко її підтримувати особисто. Зокрема, пропоную всім основним кандидатам на посаду президента України провести публічні, фахові телевізійні дебати з приводу виборчих програм та подальших планів розвитку країни", - сказала Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" зазначила, що як політик і державний діяч має багато спільного з Юрієм Луценком, оскільки обидва були жертвами політичних репресій та незаконно перебували в ув'язненні. "Ми особисто зіткнулися з несправедливістю ще радянської, репресивної за своєю суттю державної системи, яку, на жаль, не змогли вчасно реформувати, коли самі були при владі", - підкреслила вона.

На її думку, Юрій Луценко має відповідний досвід і чітке усвідомлення того, що стару корумповану, неефективну систему, яка грубо нехтує правами і свободами людини - слід повністю зламати і замість неї побудувати гармонійні, демократичні та європейські правила життя в Україні.

"Як кандидат в президенти я готова прийняти і врахувати всі конструктивні пропозиції, спрямовані на реальне проведення системних реформ в Україні, які надасть Юрій Луценко та рух "Третя українська республіка" та відобразити їх у своїй розширеній виборчій програмі", - запропонувала Юлія Тимошенко.

Як відомо, Юрій Луценко заявив, що суспільство повинно відійти від дискусії про те, хто і як виглядає із кандидатів у президенти, в що вони вдягнені, як говорять, тощо. На його думку, щоб отримати нову якість, політики, громадяни України повинні обирати президента виходячи з реальної конкуренції їх планів, виборчих програм і команд.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: