Новини та події
20 Кві 2014, 00:01

Юлія Тимошенко: Христос Воскрес! Воскресне й Україна!

 
_apm1056b.jpgПривітання Юлії Тимошенко з Великоднем:

Христос Воскрес!

Від усього серця вітаю вас з Великоднем, найсвітлішим і найрадіснішим святом християнського світу! Бажаю Вам добра, миру в домі, злагоди в країні, успіхів та достатку в родинах!

Великдень – це свято вічного оновлення та сподівань. Воскресіння Христове несе нам радість, весну і щастя. А ще – упевненість в тому, що є в світі сили добра, віри і справедливості, які ніколи і нікому не здолати.

Сьогодні ви зберетесь за родинним столом, побажаєте один одному здоров'я, любові і в світі стане краще і світліше. Наша Любов до Господа та Його безмірна Любов до нас творять чудеса – чудеса натхнення, надії й гідності людської!

Цього року ми святкуємо свято Великодня у тривожні часи. Чорні круки напали на нашу землю і хочуть образити її, завдати ран та болю!

Але я знаю і вірю, що ми впораємося з цим лихом. Бо ви - найсильніші! Ви не раз це доводили. Так само – як найкраща в світі наша рідна Земля – наша рідна Україна!

Можливо, ви бачили, як взимку папа Римський, Франциск Перший, коли молився за Україну, випустив в небо двох голубів заради миру і спокою в нашій державі. На них напали хижі ворони, але наші голуби вирвалися на волю і злетіли до неба. Так і буде. Україна неодмінно переможе і створить для всіх нас таке суспільство, якого всі ми варті!

Я вірю в це! Я знаю, що буде саме так!

Христос Воскрес! Воскресне й Україна!

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: