Новини та події
21 Бер 2014, 17:01

Юлія Тимошенко: для зупинення агресії Росії потрібні екстраординарні рішення (фото)

 
_apm1155.jpgЛідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про необхідність ухвалення екстраординарних рішень для реагування на агресію Росії в Криму.

"Ситуація змушує шукати екстраординарні рішення для реагування на військову агресію Росії на новому рівні", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні на нараді за участі знаних фахівців у оборонній та військовій сфері.

Лідер партії "Батьківщина" запропонувала створення постійно діючого Штабу, який напрацьовуватиме рішення для реагування на загрози, перед якими опинилася Україна через військову агресію з боку Росії. "Що стосуються світу, то ми будемо наполягати, щоб військова допомога в будь-якому контексті прийшла. Ми будемо наполягати, щоб вони збільшували санкції. Але всі реалісти: ми залишилися сам-на-сам у дуже важкій ситуації", - підкреслила вона.

На її думку, анексія Криму готувалася Росією давно, плани були більш масштабними і не виключено, що Путін продовжуватиме їх реалізацію. "Я впевнена, що ви ситуацію в нашій армії знаєте бездоганно, розумієте, що і як відбувається. Ситуація важка. Тому, враховуючи ваш досвід, хочеться поговорити та почути ваші поради щодо цієї ситуації", - зазначила екс-прем'єр.

Юлія Тимошенко запропонувала учасникам наради об'єднати свої зусилля та розробити план дій щодо реагування на військову агресію Росії, анексію Криму та недопущення подальшої ескалації ситуації.

У нараді брали участь начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України у 2003-2008 роках Олександр Галака, перший заступник начальника штабу внутрішніх військ МВС у 2006 році Володимир Довбня, перший заступник начальника Генштабу ЗСУ у 2012-2013 роках Ігор Кабаненко, начальник Генерального штабу ЗСУ – перший заступник міністра оборони України Анатолій Лопата, директор департаменту управління рятувальними силами МНС України у 2012 році Григорій Марченко, міністр оборони України у 2003-2004 роках Євген Марчук, науковий консультант Центру Разумкова у 2012-2014 роках, суддя Конституційного суду України Микола Мельник, головнокомандувач Сухопутних військ ЗСУ у 2004-2006 роках Микола Петрук, Командувач Повітряних сил ЗСУ у 2007-2009 роках Степан Руснак.

Крім того, у нараді брали участь тимчасово виконувач повноважень заступника начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Валерій Садовський, начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України у 2009-2010 роках Іван Свида, перший заступник голови СБУ у 1995-1998 роках Олександр Скібінецький, начальник Головного управління розвідки Міноборони у 1992-1997 роках Олександр Скіпальський, представник Меджлісу кримськотатарського народу Рустем Умеров, а також народні депутати України Мустафа Джемілєв, Григорій Немиря та Борис Тарасюк.

За результатами наради напрацьований пакет з кількох десятків пропозицій, який терміново будуть спрямовані керівництву України.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: