Новини та події
21 Кві 2014, 16:12

Юлія Тимошенко відвідала батьків героя Небесної сотні Сергія Нігояна (фото)

 
_apm3082.jpgКандидат в президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко сьогодні відвідала батьків героя Небесної сотні Сергія Нігояна, який загинув на Майдані Незалежності у Києві під час масових акцій протестів.

"Нам треба все, проти чого повстав Сергій та всіх, хто стояв на Майдані, хто життя віддав - наші сини та доньки, щоб вони знали, що ми побудуємо іншу країну", - сказала Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" висловила батьку та матері загиблого героя слова подяки за сина. Юлія Тимошенко зазначила, що всі, хто загинув за Україну, зараз є янголами-охоронцями українців та країни.

Юлія Тимошенко також взяла участь у церемонії відкриття пам'ятної дошки на будинку школи, в якій навчався Сергій Нігоян, поспілкувалася з вчителями та односельчанам бійця Небесної сотні.

"Мені хотілося б, щоб кожна дитина, яка буде виховуватися і отримувати освіту в школі, де вчився Сергій Нігоян, просто знала про цей подвиг і пам'ятала Сергія і всіх, хто поклав життя за Україну під час революції гідності. І тому саме у Великдень, коли воскрес наш Христос, коли ми покладаємо особливі надії на майбутнє, я хотіла, щоб ми зробили все, щоб воскресла Україна, щоб Україна стала сильною європейською державою", - наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" також сьогодні провела зустріч з учасниками автопробігу "Схід і Захід разом" у Дніпропетровську. "Хочу, щоб такі невеличкі міста, де народилися герої Небесної сотні, стали нашою Меккою. Ми перед усіма ними у неоплатному боргу. Кожна крапля крові, кожне життя, віддане за Україну, не будуть забутими", - переконана Юлія Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: